O posilňovni

Posilňovňa » O posilňovni

príďte Nás navštíviť

Naše fitness centrum je rozložené na zhruba 200 m² komplexne zariadené strojmi značky Technogym rady Element. Je to welness rada, ktorá ponúka komfort širokým masám rôznych klientov.

Vďaka unikátnym princípom, jednoduchosti, účinnosti a bezpečnosti je používanie a spôsob tréningu vyhovujúci pre postupné zlepšenie profesionálnych športovcov i úplných začiatočníkov.

Vo fitness centre môžete využiť kladkovo-pákové stroje, činky, rotačné jednoručky, kladky i cardio stroje. Taktiež sú Vám k dispozícii balančné pomôcky a TRX.

Dôverujte nám, pravidelné posilňovanie a fitness je to najlepšie, čo môžete pre Vaše telo spraviť.


Milí naši priaznivci a športovci,
naše fitness centrum Jodi sa stále teší Vašej veľkej priazni a nadšeniu a preto sme sa rozhodli otvoriť v Dúbravke ako prvý, športový klub pod záštitou SANK (Slovenská asociácia naturálnej kulturistiky).

ŠK AK Fitness je združenie priaznivcov kulturistiky, fitness a podobných športových odvetví, ktoré prostredníctvom klubu vykonáva záujmovú činnosť v oblasti telovýchovy a športu. Klub poskytuje odbornú a poradenskú službu svojim členom a priaznivcom. V prípade záujmu o členstvo sa môžete registrovať prostredníctvom formuláru a zaplatením ročného členského poplatku 10 €.

Tento registračný formulár stačí doniesť k nám do fitka, alebo zaslať na náš e-mail.

Otváracie hodiny

Pondelok07:00 - 22:00
Utorok08:00 - 22:00
Streda07:00 - 22:00
Štvrtok08:00 - 22:00
Piatok08:00 - 21:00
Sobota09:00 - 21:00
Nedeľa
(sviatok)
09:00 - 21:00

Fitness Jodi na FB